Ładowanie...

Usługi


Webdesign

Oferuję usługi z zakresu tworzenia stron internetowych

Strony internetowe to obok e-maila pierwsze twory społeczeństwa internetowego. Pamiętam czasy pierwszych statycznych stron www, opartych na tabelach, kiedy jeszcze nikt nie słyszał o css-sie i językach programowania.

W obecnych czasach już prawie każdy ma dostęp do internetu, posiadanie wizytówki/strony internetowej to absolutna podstawa. Stworzę dla Ciebie nowoczesną, responsywną (dobrze wyświetlaną zarówno na przeglądarce komputera jak też i w smartfonie) stronę internetową, bogatą w grafiki, wektory, zdjęcia. Najbardziej lubię tworzyć stronę od podstaw, jednak i Wordpress nie jest dla mnie straszny. Jestem w stanie napisać też prostą aplikację w języku javascript.

...niech Cię widzą!...

…niezależnie czy to będzie strona internetowa lub sklep internetowy, w tym obszarze również pomogę Ci zaistnieć w sieci. Napisz do mnie i wspólnie opracujemy plan działania. To nic nie kosztuje a może zaprocentować :). Wszak inwestycja w siebie (swoją stronę www) to najlepsza inwestycja!

Polecany
Profesjonalny
Wsparcie klienta
Uczciwe ceny

Zamawiam bezpłatną wycenę!
zdjęcie artystyczne przedstawia proces tworzenia stron internetowych. Na ekranie komputera widoczny jest tekst, a w około niego piękna barwna chmura kolorów
zdjęcie to obrazuje proces pozycjonowania stron internetowych, SEO, jest to zdjęcie wektorowe na którym widać ludzi skupionych wokoło laptopa. Symbolizuje to zaangażowanie zespołu w proces pozycjonowania stron internetowych
Marketing i SEO

Oferuję usługi nowoczesnego marketingu cyfrowego

Pamiętam czasy, kiedy youtube raczkował, a najpopularniejszym serwisem społecznościowym w Polsce była Nasza-klasa.

W dzisiejszym Internecie aby zaistnieć, aby klient dowiedział się o istnieniu naszego serwisu www, należy podjąć się sztuki reklamy w świecie wirtualnym. Mogę pomóc Ci w tworzeniu contentu na strony, na fanpagea, facebooka, instagrama. Prowadzę kampanie reklamowe Google. Pozycjonuję strony www na wybrane przez Ciebie frazy... Wszystko po to, aby strona znalazła się jak najwyżej w wyszukiwarkach (google!).

...bądź widoczny w sieci...

…aby klienci dowiedzieli się o świadczonych przez Ciebie usługach i sprzedawanych produktach. Nieistotne jest to, czy prowadzisz sklep internetowy, bloga a może stronę restauracji. Wszędzie w tych obszarach potrzebny jest marketing. Napisz do mnie - być może oferta, którą uzyskasz, spełni Twoje oczekiwania i nawiążemy współpracę :).

Polecany
Profesjonalny
Wsparcie klienta
Uczciwe ceny

Zamawiam bezpłatną wycenę!
Grafika i zdjęcia

Oferuję tworzenie zdjęć i grafik cyfrowych

Dorastałem w świecie raczkującego internetu i pierwszych aparatów cyfrowych. Dzisiaj bogatszy o wiedzę i doświadczenie, oferuję tworzenie profesjonalnych grafik cyfrowych, logotypów, grafik artystycznych, wszelkiego rodzaju zdjęć. Dzięki moim usługom wzbogacisz swoją stronę internetową, katalog produktowy bądź wgrasz zdjęcia na swojego fanpagea lub Google Maps. Zastosowań nowoczesnych, ciekawych zdjęć i grafik jest multum i tylko wyobraźnia stanowi problem bo "sky is the limit".

...moim paliwem jest pasja...

Skontaktuj się ze mną i sprawdź, czy moje usługi będą dla Ciebie odpowiednie. Bez zobowiązań, bez umów na wyłączność, bez ryzyka :).

Polecany
Profesjonalny
Wsparcie klienta
Uczciwe ceny

Zamawiam bezpłatną wycenę!